субота, 13 грудня 2008 р.

Фонд Кучми

А я й не знав, що Фонд Леоніда Кучми розповсюджує по сільських бібліотеках - разом з безцінними працями самого Леоніда Даниловича - також і Дзвінчину книжку:

http://www.kuchma.org.ua/news/fnews/486203a23ff31/

25 червня 2008
Прес-служба Президентського фонду Леоніда Кучми «Україна»
Нові знання з нових джерел

Президентський фонд Леоніда Кучми «Україна» на прохання депутата Тарутинської райради Одеської області Познякова Віктора Антоновича надав близько 3-х тисяч примірників книг для відділу культури і туризму та відділу освіти Тарутинського району.

Нові книги на суму понад 35 тис. гривень забрав завуч Бородинської загальноосвітньої школи Тарутинського району Одеської області Плохой Володимир Анатолійович.

Подякувавши за надану літературу та за реалізацію програми «Сільські бібліотеки», Володимир Анатолійович відзначив, що цей напрям діяльності фонду «Україна» допоможе сільській бібліотеці менш відрізнятися від міської. «Це надзвичайно важливо, адже сільські діти теж читають, теж беруть участь у конкурсах, теж хочуть знати більше, тож звичайно завдяки цій допомозі вони отримають більше нових знань з нових джерел», - сказав він.

Володимир Анатолійович розповів про складні умови існування сільських бібліотек Тарутинського району і висловив сподівання, що співпраця з Фондом «Україна» продовжиться і в майбутньому.

Книгозбірні Тарутинського району отримали від Фонду «Україна» цінну художню літературу та дитячі видання. Наймолодших читачів чекатимуть збірники казок на аудіодисках «Грайлик» і «Мамина колискова» (видано за сприяння Фонду «Україна»).

Неоціненним надбанням для дорослих користувачів бібілотек стануть книги Леоніда Кучми: «Своїм шляхом. Роздуми про економічні реформи в Україні» та нещодавно виданий двотомник «Кроки становлення національної економіки 1994–2004 роки».

Окремо варто відзначити книги видавництва «Факт», зокрема, Олени Захарченко «Вишивані гарбузи», Дзвінки Матіяш «Роман про батьківщину», Олександра Ірванця «Рівне/Ровно» та лауреата Національної премії імені Тараса Шевченка Василя Слапчука «Дикі квіти», «Клітка для неба», «Осінь за щокою», «Сліпий дощ». Також книгозбірням передано видану за сприяння Фонду «Україна» книгу Валерія Шевчука «Пізнаний і непізнаний Сфінкс: Григорій Сковорода сучасними очима: розмисли».

Немає коментарів: